YAMAY Fitness Tracker, inteligentné hodinky Vodotesné IP68 Fitness náramok s monitorom srdcového tepu 0,96 palcový farebný monitor aktivity Monitor aktivity srdca Monitor srdcového tepu Krokomer Hodinky Smart hodinky Fitness hodinky pre ženy mužov. 14 rôznych športových režimov vám pomôže lepšie pochopiť hodnoty jednotlivých aktivít a zefektívniť vaše tréningy. Pripojené GPS používa na určenie rýchlosti a vzdialenosti v reálnom čase GPS vášho smartphonu.
Nový dizajn so svietiacim farebným náramkom na fitnes: 0,96 “farebný displej LCD a dvojfarebná páska TPU. Nastaviteľný jas obrazovky na 5 úrovniach.
Hodinky na sledovanie aktivity: Monitoruje vaše kroky, spálené kalórie, najazdené kilometre a aktívne minúty počas dňa. 14 rôznych športových režimov vám pomôže lepšie pochopiť hodnoty jednotlivých aktivít a zefektívniť vaše tréningové jednotky. Pripojené GPS používa na určenie rýchlosti a vzdialenosti v reálnom čase GPS vášho smartphonu.

YAMAY Fitness Tracker, Inteligentné hodinky

Meranie srdcového rytmu a sledovanie spánku na fitnes hodinkách: Kontinuálna automatická regulácia pulzu na zápästí bez nepríjemného hrudného pásu. Automaticky deteguje váš spánkový rytmus od 21:00 do 8:00 a analyzuje kvalitu spánku pomocou stavu hlbokého spánku, ľahkého spánku a bdenia.


YAMAY Fitness Tracker, Nový dizajn so svietiacim farebným náramkom na fitnes, Fitness hodinky pre ženy mužov, určenie rýchlosti a vzdialenosti v reálnom čase GPS vášho smartphonu


Funkcia upozornenia na inteligentné hodinky: Pripojte sledovač fitnes k vášmu smartfónu. Už nikdy nezmeškáte hovor ani správu. Vibrovaním vás upozorní, keď telefón prijme hovor, textovú správu SMS alebo správu SNS. Stiahnite a nainštalujte si bezplatnú aplikáciu VeryFitPro naskenovaním QR kódu alebo vyhľadaním v Google Play alebo Apple App Store. Aplikácia podporuje väčšinu smartfónov s BT 4.0 alebo vyššou.
Športové hodinky Ešte viac funkcií a dlhá životnosť s batériou: Vodotesnosť IP68, funkcia pripomenutia v prípade nečinnosti, funkcia alarmu, funkcia fotoaparátu, snímač zápästia, režim Nerušiť. Stiahnite hornú časť náramku, je tu USB pripojenie, ktoré môžete pripojiť k akémukoľvek štandardnému USB portu. Plné nabitie trvá iba asi 1 – 2 hodiny a pohotovostná doba môže byť pri plnom napájaní až 5 – 8 dní.