Osprey Atmos AG 65 je pozoruhodný jeho pohodlné zavesenie a nepreberné množstvo úžasných funkcií. Plyšové polstrovanie ramenného popruhu maximalizuje pohodlie tam, kde ho potrebujete, a kde je to možné, redukuje váhu. Odpruženie Anti-Gravity (AG) rozloží bremeno pekne dobre a vytvorí pre väčšinu používateľov rovnomerný pocit bez tlaku.

Pozdvihuje dizajn v štýle trampolíny na novú úroveň, zahŕňa celý zadný panel a bedrový pás, čo umožňuje tomuto batožine ľahko prenášať bremená 40 libier a mimoriadne dobre dýchať. Tento balíček má takmer kultové pokračovanie na rozdiel od iných balení, ktoré sú vonku.

Ruksak Osprey Atmos AG

Tento ruksak je skutočným riešením pre dvoj až päťdňové výlety. Väčšina našich testerov zistila, že celkový dizajn je užívateľsky príjemný s dobre premyslenými vreckami, ktoré nám udržiavajú poriadok. Odpruženie Anti-Gravity bolo aj po hodinách na ceste mimoriadne pohodlné.

Ak máte záujem o tento špičkový turistický batoh nech sa páči aj s cestovnými inšturkciami typu

Čo si zbaliť na dovolenku, cesty so sebou pre vagabonda

Osprey Atmos 65 AG je ruksak, ktorý zmenil hru navždy popularizovať trampolína na zadnom paneli. Dodnes zostáva v mnohých ohľadoch špičkovým lebo je to neuveriteľne pohodlné balenie. Odpruženie AG alebo Anti-Gravity používa zavesenú trampolínovú sieť. Táto vlastnosť je v dnešnej dobe pomerne častá, ale AG ju posúva o krok ďalej. Nielenže je zavesený celý zadný panel, ale aj bedrový pás, čo ešte zvyšuje pocit objímania bokov.

Výplň je nielen hrubšia, ale aj príjemne pohodlná. Dosahuje jemnú rovnováhu, keď je dostatočne mäkký na to, aby vyhovoval tvaru používateľa (dobrá vec), bez toho, aby bol príliš mäkký. Keď váha prekročí štyridsať kilogramov, ramenné popruhy boli príliš pohodlné a všimli sme si zjavný nedostatok rozloženia hmotnosti.

Čo si zbaliť na dovolenku

Postroj je výnimočne dobre vetraný. Je to vynikajúca voľba pre teplejšie dobrodružstvá alebo pre ľudí, ktorí sú proste spotení. Odpruženie AG alebo Anti-Gravity sa používa na zadnom paneli aj na bedrovom páse, čo vytvára výnimočnú priedušnosť, čím sa Atmos AG 65 odlišuje od väčšiny ostatných uchádzačov.

jeden z obľúbených all-around navrhuje Previerku tímy. Má bohatú škálu vreciek, primeraný prístup a niekoľko ďalších skvelých funkcií. Naši testéri milujú dve nadrozmerné vrecká na bedrovom páse so zipsom, ktoré boli jednými z najväčších v našej recenzii.