Freestyle alebo trikové kolobežky sú veľmi odolné kolobežky vyrobené špeciálne pre kaskadérske kúsky a triky. Pro varianta je novšia verzia konvenčného. Kaskadérske kolobežky vznikli, keď ľudia začali na kolobežkách robiť „voľný štýl“ a tradičné kolobežky nedokázali zniesť stres spôsobený kaskadérskymi kúskami.

Freestyle trikové kolobežky, sú veľmi pre kaskadérske kúsky

Profesionálne skútre vyzerajú ako bežné skútre, ale väčšina kaskadérskych skútrov sa nedá zložiť a nedá sa upraviť ich výška. Táto konštrukcia poskytuje silný a odolný trikový skúter.

Mnoho ľudí túži po skútri, ktorý je silný a ľahký, ale tieto dve vlastnosti nie vždy spĺňajú. Výrobcovia sa snažia byť inovatívni, pokiaľ ide o materiály a špeciálne konštrukcie. Je teda možné kúpiť špeciálne diely pre skútre, ktoré sú nákladnejšie ako kompletný skúter.

Charakteristiky profi kolobežiek

Niektorí z výrobcov súčiastok sa osobitne zameriavajú na:

Silné dno (paluba) a krk
Ľahšie a silnejšie kolieska
Jednodielne vzory
Silnejšie tyče
Silnejšie svorky
Drahé profesionálne skútre sa zvyčajne vyrábajú s kompresnými systémami, ako sú SCS, ICS a HIC . Každý z nich má špeciálnu konštrukciu, všetky však poskytujú pevnejší mechanizmus riadenia.

Štandardný alebo vlastný kaskadérsky skúter?
Tieto kaskadérske kolobežky sú kompletné a sú vyrobené z častí od rovnakého výrobcu. To zaisťuje, že diely zapadnú, a je to lacnejšie ako kupovať diely zvlášť. Nájdete veľa štandardných trikových skútrov, ktoré uspokoja začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Cena kaskadérskych skútrov sa môže líšiť a je to zvyčajne preto, lebo sa líši aj kvalita dielov.

Kvalifikovaní jazdci často chcú trikový skúter, kde sú všetky diely najlepšej kvality, a často sa rozhodnú kúpiť si profesionálny skúter. Do tejto kategórie patria kompletné skútre zložené z odborníkov a skútre, ktoré ste si sami postavili.

Viac o typov profesionálnych kolobežiek Chilli Reaper si môžete prečítať tu.

Freestyle Kolobežka Chilli Pro Reaper

SkatePro ponúka skútre na mieru, navrhnuté a vyrobené našimi vlastnými odborníkmi. Môžete však tiež úplne zostaviť svoj vlastný skúter s naším nástrojom Custom Scooter Builder. Všetko oblečenie bude perfektné, pokiaľ sa venujete jazde na skútroch, alebo rovnako ako vzhľad a životný štýl spojený s kolobežkou a akčnými športami.

Kaskadérsky skúter Chilli Pro Reaper je jedným z najlepších skútrov, ktoré si môžete kúpiť do 100 libier, a je plne nabitý všetkými zvonmi a píšťalkami. Chilli Reaper je najnovší výtvor tímu Chilli Pro, ktorý obsahuje legendy Veľkej Británie Archieho Colea a Ryana McNamaru, ktorí nie sú pre náš skatepark v Liverpoole žiadnym cudzincom. Je to perfektný všestranný skúter pre začiatočníkov a vhodný aj pre jazdcov na skútroch Intermediates a Pro.

Reaper sa vyznačuje veľmi presným nastavením ulice, veľmi priateľskou geometriou paluby a tyčou XXL T-Bar. Vybavený epickým Chilli Spider HIC od začiatku uľahčuje každý kaskadérsky výkon. Reaper je samozrejme stopercentne kompatibilný so všetkými upgradmi; štandardná vlastnosť všetkých skútrov Chilli Pro. Vlastnosti Paluba: hliník 6061 Dĺžka: 50 cm Šírka: 11,5 cm