Fitness náramok YAMAY s meračom srdcového tepu pri behu. Vodotesný sledovač YAMAY fitness IP67, Sledovač aktivity, Smartwatch Monitor srdcového tepu Krokomer, Hodinky, Športové hodinky pre ženy a mužov Volajte, SMS, SNS poznámka pre iPhone Mobilný telefón Android. Fitness pásmo automaticky sleduje trvanie a kvalitu spánku. Vďaka komplexnému monitoru v aplikácii môžete vidieť údaje o kvalite spánku. Hodinky automaticky spustia monitorovanie spánku medzi 21. a 8. hodinou. Medzi týmto časom sledovač fitnes rozpozná, že spíte na základe vašich pohybov a pokojného srdcového rytmu.
Nový fitnes tracker so 14 tréningovými režimami: Beh, jogging, cyklistika, turistika, fitnes, bežecký pás, basketbal, tenis, horolezectvo, bedminton, dynamika, jóga, futbal, tanec (Pozor: Prvé tri aktivity sú prednastavené a uložené v náramku. sa zobrazí okamžite, v aplikácii je ešte potrebné nastaviť ďalších 11 aktivít.)

Fitness náramok, Monitor YAMAY, Fitness s meračom srdcového tepu

Monitor srdcového tepu: Kontinuálne, automatické meranie srdcového tepu na základe náramku bez nepríjemného hrudného pásu. Zapnite snímač srdcového tepu, rozsvieti sa zelené svetlo displeja srdcového tepu na zadnej strane náramku, inteligentný náramok začne merať srdcovú frekvenciu. Zatvorte zadnú časť pásky, indikátor do svalu. Zobrazenie údajov o vašom srdcovom tepe trvá asi 10 sekúnd.


Fitness náramok  s meračom srdcového tepu YAMAY. YAMAY si jednoducho pripojte k telefónu pomocou aplikácie a nakonfigurujte v aplikácii, už nikdy nezmeškáte hovor ani správu.  SMS alebo správy SNS vrátane Facebooku
Inteligentné upozornenia: Hodinky vibrujú, aby vás upozornili, že váš telefón prijal telefónny hovor, SMS alebo správy SNS vrátane Facebooku, Twitteru, WhatsApp, Linkedin, Messenger atď. Jednoducho pripojte náramok k telefónu pomocou aplikácie a nakonfigurujte náramok v aplikácii, už c.


Kompatibilné so smartphonmi IOS a Android: Stiahnite a nainštalujte si bezplatnú aplikáciu „VeryFitPro“ naskenovaním QR kódu alebo vyhľadaním v obchode Google Play alebo Apple App Store. Aplikácia podporuje väčšinu smartfónov s BT 4.0 alebo vyššou. Podporované systémy: iOS 7.1 alebo novší, Android 4.4 alebo novší. (Tento produkt nefunguje so zariadeniami Samsung J3, HUAWEI P8, Windows, iPad)
Dlhá výdrž batérie a ľahké nabíjanie: Stiahnite hornú časť náramku, je tu USB konektor. Môžete ho zapojiť do ľubovoľného štandardného USB portu počítača na nabíjanie hodín. Hodinky sú úplne nabité už po 1 – 2 hodinách. V pohotovostnom režime je výdrž batérie na plnú kapacitu 5 až 8 dní.

Fitness YAMAY, Vodeodolný IP67, už nikdy nezmeškáte hovor ani správu

Fitness YAMAY.  Stiahnite hornú časť náramku, je tu USB konektor. Môžete ho zapojiť do ľubovoľného štandardného USB portu počítača
Vodeodolný IP67
Odolné proti striekajúcej vode, potu a prachu. Nenoste ich pri sprchovaní alebo plávaní, ani ich nevystavujte horúcej, teplej alebo morskej vode. Spĺňa všetky vaše každodenné požiadavky a potreby.